Yr Weatherdata (7.x-1.2) - en to my translation catalogue (11 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Country
my: နိုင်ငံ

en: Place
my: နေရာ

en: Weight
my: အစဉ်

en: Name
my: အမည်

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: Region
my: နယ်ပယ်

en: English
my: အင်္ဂလိပ်ဘာသာ (English)
