Yr Weatherdata (7.x-1.2) - en to oc translation catalogue (14 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Delete
oc: Suprimir

en: Remove
oc: Levar

en: Language
oc: Lenga

en: On
oc: Activat

en: Overview
oc: Vista d'ensemble

en: Country
oc: País

en: Weight
oc: Pes

en: Name
oc: Nom

en: The configuration options have been reset to their default values.
oc: Las opcions de configuracion son estadas reïnicializadas a lors valara per defaut.

en: Off
oc: Desactivat

en: Location
oc: Emplaçament

en: City
oc: Vila

en: English
oc: Anglés
