Yr Weatherdata (7.x-1.2) - en to ps translation catalogue (10 entries)

en: Home
ps: کور

en: Delete
ps: ړنګول

en: Remove
ps: لركول

en: Language
ps: ژبه

en: Overview
ps: پاسلیدنه

en: Weight
ps: وزن

en: Name
ps: نوم

en: URL
ps: پته (URL)

en: Region
ps: سيمه

en: English
ps: انګرېزي
