Yr Weatherdata (7.x-1.2) - en to pt translation catalogue (24 entries)

en: Home
pt: Início

en: Delete
pt: Eliminar

en: Remove
pt: Remover

en: Language
pt: Idioma

en: On
pt: Ligado

en: Overview
pt: Vista global

en: Country
pt: País

en: Place
pt: Lugar

en: Weight
pt: Peso

en: Name
pt: Nome

en: The configuration options have been reset to their default values.
pt: As opções de configuração foram reinicializadas para os seus valores predefinidos.

en: Region
pt: Região

en: Off
pt: Desligado

en: Location
pt: Localização

en: Display options
pt: Opções de exibição

en: City
pt: Município/Concelho

en: Add location
pt: Adicione local

en: Delete location
pt: Apagar Localização

en: English
pt: Inglês

en: configuration
pt: configuração

en: Paging
pt: Paginar

en: 24 hours
pt: 24 horas

en: One hour
pt: Uma hora

en: Grouping
pt: Agrupamento
