Yr Weatherdata (7.x-1.2) - en to ro translation catalogue (21 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Delete
ro: Șterge

en: Remove
ro: Elimină

en: Language
ro: Limba

en: On
ro: Pornit

en: Overview
ro: Privire de ansamblu

en: Country
ro: Ţară

en: Place
ro: Loc

en: Weight
ro: Greutate

en: Name
ro: Nume

en: The configuration options have been reset to their default values.
ro: Opţiunile de configurare au fost stabilite la valorile lor implicite.

en: Region
ro: Regiune

en: Off
ro: Oprit

en: Location
ro: Locaţia

en: Display options
ro: Opțiuni de afișare

en: Knots
ro: Noduri

en: City
ro: Oraş/Sector

en: Delete location
ro: Şterge locaţia

en: English
ro: Engleză

en: Sorting
ro: Sortare

en: Paging
ro: Paginare
