Yr Weatherdata (7.x-1.2) - en to sq translation catalogue (12 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Delete
sq: Fshij

en: Remove
sq: Hiq

en: Language
sq: Gjuha

en: Overview
sq: Panorama

en: Weight
sq: Pesha

en: Name
sq: Emri

en: The configuration options have been reset to their default values.
sq: Opsionet e konfigurimit u kthyen në vlerat e tyre të prezgjedhura.

en: URL
sq: Adresa URL

en: Region
sq: Sektori

en: Location
sq: Vendodhja

en: English
sq: Anglisht
