Yr Weatherdata (7.x-1.2) - en to sv translation catalogue (25 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Delete
sv: Radera

en: Remove
sv: Ta bort

en: Language
sv: Språk

en: On
sv: På

en: Overview
sv: Översikt

en: Country
sv: Land

en: Place
sv: Plats

en: Weight
sv: Vikt

en: Name
sv: Namn

en: The configuration options have been reset to their default values.
sv: Inställningarna har återställts till sina standardvärden.

en: Off
sv: Av

en: Location
sv: Plats

en: Display options
sv: Alternativ för visning

en: Knots
sv: knop

en: City
sv: Stad

en: Add location
sv: Lägg till plats

en: English
sv: Engelska

en: Sorting
sv: Sortering

en: 12 hours
sv: 12 timmar

en: Settings saved.
sv: Inställningar sparade.

en: No grouping
sv: Ingen gruppering

en: One hour
sv: En timma

en: Grouping
sv: Gruppering

en: Municipality
sv: Kommun
