Yr Weatherdata (7.x-1.2) - en to tr translation catalogue (22 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: Delete
tr: Sil

en: Remove
tr: Kaldır

en: Language
tr: Dil

en: On
tr: Açık

en: Overview
tr: Genel Bakış

en: Country
tr: Ülke

en: Place
tr: Yer

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Name
tr: İsim

en: The configuration options have been reset to their default values.
tr: Yapılandırma seçenekleri öntanımlı değerlerine getirildi.

en: Region
tr: Bölge

en: Off
tr: Kapalı

en: Location
tr: Konum

en: Display options
tr: Gösterim seçenekleri

en: Celsius
tr: Selsius

en: Fahrenheit
tr: Fahrenhayt

en: Knots
tr: Deniz mili

en: City
tr: Şehir

en: Add location
tr: Konum ekle

en: Delete location
tr: Lokasyon sil

en: English
tr: İngilizce
