Yr Weatherdata (7.x-1.3) - en to bn translation catalogue (12 entries)

en: Home
bn: নীড়পাতা

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Remove
bn: অপসারণ

en: Language
bn: ভাষা

en: Overview
bn: সারসংক্ষেপ

en: Weight
bn: ভর

en: Name
bn: নাম

en: URL
bn: ইউআরএল

en: Region
bn: অঞ্চল

en: Location
bn: অবস্থান

en: Table
bn: টেবিল

en: English
bn: ইংরেজী
