Yr Weatherdata (7.x-1.3) - en to ca translation catalogue (19 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Remove
ca: Elimina

en: Language
ca: Llengua

en: On
ca: Actiu

en: Overview
ca: Resum

en: Country
ca: País

en: Weight
ca: Pes

en: Name
ca: Nom

en: Region
ca: Regió

en: Off
ca: Inactiu

en: Location
ca: Localització

en: Display options
ca: Opcions de visualització

en: Table
ca: Taula

en: City
ca: Ciutat

en: Add location
ca: Afegeix una localització

en: English
ca: Anglès

en: Sorting
ca: Ordre

en: Upcoming
ca: Proper
