Yr Weatherdata (7.x-1.3) - en to cs translation catalogue (20 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Delete
cs: Smazat

en: Remove
cs: Odstranit

en: Language
cs: Jazyk

en: On
cs: Zapnuto

en: Overview
cs: Přehled

en: Country
cs: Země

en: Place
cs: Místo

en: Weight
cs: Váha

en: Name
cs: Jméno

en: Off
cs: Vypnuto

en: Location
cs: Místo

en: Display options
cs: Možnosti zobrazení

en: Table
cs: Tabulka

en: Celsius
cs: Celsia

en: Fahrenheit
cs: Fahrenheita

en: Knots
cs: Uzlů

en: City
cs: Město

en: Delete location
cs: Vymazat umístění

en: English
cs: Anglicky
