Yr Weatherdata (7.x-1.3) - en to fi translation catalogue (21 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Delete
fi: Poista

en: Remove
fi: Poista

en: Language
fi: Kieli

en: On
fi: Käytössä

en: Overview
fi: Yleiskatsaus

en: Country
fi: Maa

en: Place
fi: Paikkakunta

en: Weight
fi: Paino

en: Name
fi: Nimi

en: Region
fi: Alue

en: Off
fi: Pois päältä

en: Location
fi: Sijainti

en: Display options
fi: Näyttöasetukset

en: Table
fi: Taulukko

en: Knots
fi: Solmua

en: City
fi: Kaupunki

en: Add location
fi: Lisää paikkakunta

en: English
fi: englanti

en: Sorting
fi: Lajittelu

en: Municipality
fi: Kotipaikka
