Yr Weatherdata (7.x-1.3) - en to id translation catalogue (16 entries)

en: Home
id: Beranda

en: Delete
id: Hapus

en: Remove
id: Hapus

en: Language
id: Bahasa

en: On
id: Pada

en: Overview
id: Sekilas

en: Country
id: Negara

en: Weight
id: Bobot

en: Name
id: Nama

en: Region
id: Wilayah

en: Off
id: Matikan

en: Location
id: Lokasi

en: Display options
id: Opsi tampilan

en: Table
id: Tabel

en: City
id: Kota

en: English
id: Bahasa Inggris
