Yr Weatherdata (7.x-1.3) - en to ja translation catalogue (22 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Delete
ja: 削除

en: Remove
ja: 削除

en: Language
ja: 言語

en: On
ja: オン

en: Overview
ja: 概観

en: Country
ja: 国

en: Weight
ja: ウェイト

en: Name
ja: 名前

en: Region
ja: リージョン

en: Off
ja: オフ

en: Location
ja: 場所

en: Display options
ja: ディスプレイオプション

en: Table
ja: テーブル

en: City
ja: 市区町村

en: Add location
ja: 場所を追加

en: English
ja: 英語

en: Sorting
ja: 並び替え

en: Paging
ja: ページ切り替え

en: 12 hours
ja: 12時間

en: 24 hours
ja: 24時間

en: No grouping
ja: グループ化なし
