Yr Weatherdata (7.x-1.3) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Delete
jv: Busak

en: Remove
jv: Buwang

en: Language
jv: Basa

en: Overview
jv: Sekilas

en: Country
jv: Negara

en: Weight
jv: Urutan

en: Name
jv: Jeneng

en: Location
jv: Lokasi

en: Table
jv: Tabel

en: English
jv: Basa Inggris
