Yr Weatherdata (7.x-1.3) - en to kn translation catalogue (19 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Remove
kn: ತೆಗೆದುಹಾಕು

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: On
kn: ಚಾಲಿತ

en: Overview
kn: ಅವಲೋಕನ

en: Country
kn: ಕಂಟ್ರಿ

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Off
kn: ಜಡ

en: Location
kn: ತಾಣ

en: Table
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: Celsius
kn: ಸೆಲ್ಸಿಯಸ್

en: Fahrenheit
kn: ಫ್ಯಾರನ್‍ಹೀಟ್

en: English
kn: ಇಂಗ್ಲಿಷ್

en: configuration
kn: ಸಂರಚನೆ

en: No grouping
kn: ಯಾವುದೆ ಗುಂಪುಗೊಳಿಕೆ ಇಲ್ಲ

en: Forecast
kn: ಮುನ್ಸೂಚನೆ

en: One hour
kn: ಒಂದು ಗಂಟೆ
