Yr Weatherdata (7.x-1.3) - en to sk translation catalogue (20 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Language
sk: Jazyk

en: On
sk: Zapnúť

en: Overview
sk: Prehľad

en: Country
sk: Krajina

en: Place
sk: Miesto

en: Weight
sk: Váha

en: Name
sk: Názov

en: Region
sk: Umiestnenie

en: Off
sk: Vypnúť

en: Location
sk: Umiestnenie

en: Table
sk: Tabuľka

en: Celsius
sk: Celzia

en: City
sk: Mesto

en: Delete location
sk: Vymazať miesto

en: English
sk: Angličtina

en: No grouping
sk: Bez zoskupovania

en: Upcoming
sk: Chystané
