Yr Weatherdata (7.x-1.3) - en to ta translation catalogue (15 entries)

en: Home
ta: முகப்பு

en: Delete
ta: அழி

en: Remove
ta: நீக்கு

en: Language
ta: மொழி

en: On
ta: சரி

en: Overview
ta: மேற்பார்வை

en: Country
ta: நாடு

en: Place
ta: இடம்

en: Weight
ta: எடை

en: Name
ta: பெயர்

en: Region
ta: பகுதி

en: Off
ta: இல்லை

en: Location
ta: இடம்

en: Table
ta: அட்டவணை

en: English
ta: ஆங்கிலம்
