Yr Weatherdata (7.x-1.3) - en to th translation catalogue (12 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Delete
th: ลบ

en: Remove
th: เอาออก

en: On
th: เปิด

en: Overview
th: ภาพรวม

en: Country
th: ประเทศ

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Region
th: ตำแหน่ง

en: Off
th: ปิด

en: Location
th: สถานที่ตั้ง

en: Table
th: ตาราง

en: City
th: จังหวัด
