Yr Weatherdata (7.x-1.3) - en to am translation catalogue (12 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Remove
am: አስወግድ

en: Language
am: ቋንቋ

en: Overview
am: ጠቅላላ እይታ

en: Weight
am: ክብደት

en: Name
am: ስም

en: URL
am: ዩአርኤል

en: Region
am: ክልል

en: Location
am: ቦታ

en: Table
am: ሰንጠረዥ

en: English
am: እግሊዝኛ
