Yr Weatherdata (7.x-1.3) - en to ne translation catalogue (11 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Language
ne: भाषा

en: Overview
ne: समिक्षा

en: Weight
ne: वजन

en: Name
ne: नाम

en: Region
ne: क्षेत्र

en: Location
ne: स्थान

en: Table
ne: तालिका

en: English
ne: अंग्रेजी
