Yr Weatherdata (7.x-1.3) - en to pt translation catalogue (20 entries)

en: Home
pt: Início

en: Delete
pt: Apagar

en: Remove
pt: Remover

en: Language
pt: Idioma

en: On
pt: Habilitado

en: Overview
pt: Visão geral

en: Country
pt: País

en: Place
pt: Local

en: Weight
pt: Peso

en: Name
pt: Nome

en: Region
pt: Região

en: Off
pt: Desligado

en: Location
pt: Localização

en: Display options
pt: Mostrar opções

en: Table
pt: Tabela

en: City
pt: Cidade

en: English
pt: Inglês

en: 12 hours
pt: 12 horas

en: Church
pt: Igreja

en: Upcoming
pt: Em breve
