Yr Weatherdata (7.x-1.2) - en to vi translation catalogue (23 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Delete
vi: Xóa

en: Remove
vi: Xoá

en: Language
vi: Ngôn ngữ

en: On
vi: Bật

en: Overview
vi: Tổng quan

en: Country
vi: Quốc gia

en: Place
vi: Địa điểm

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Name
vi: Tên

en: The configuration options have been reset to their default values.
vi: Các tùy chọn cấu hình đã được trả về giá trị mặc định.

en: Region
vi: Vùng

en: Off
vi: Tắt

en: Location
vi: Vị trí

en: Display options
vi: Các tùy chọn trình bày

en: City
vi: Thành phố

en: Paging
vi: Phân trang

en: No grouping
vi: Chưa nhóm lại

en: Forecast
vi: Dự báo

en: One hour
vi: Một giờ

en: Tomorrow
vi: Ngày mai

en: Temperature unit
vi: Đơn vị nhiệt độ

en: Pressure unit
vi: Đơn vị áp suất
