YubiKey (7.x-2.0) - en to br translation catalogue (8 entries)

en: Body
br: Korf

en: user
br: implijer

en: Status
br: Statud

en: Delete
br: Dilemel

en: Subject
br: Danvez

en: Password
br: Ger-tremen

en: Settings
br: Arventennoù

en: Password field is required.
br: Rekis eo ar maezienn ger-tremen
