YubiKey (7.x-2.0) - en to dz translation catalogue (21 entries)

en: Body
dz: མ་གཟུགས།

en: user
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Reset to defaults
dz: སྔོན་སྒྲིག་འདི་ཚུ་ སླར་སྒྲིག་འབད།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Subject
dz: དོན་ཚན།

en: Available variables are:
dz: འཐོབ་ཚུགས་པའི་  འགྱུར་ཅན་ཚུ:

en: Password
dz: ཆོག་ཡིག་

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Active
dz: ཤུགས་ལྡན།

en: Block
dz: ལེབ་དུམ།

en: Recipients
dz: ལེན་འཁན་ཚུ།

en: You must enter one or more recipients.
dz: ཁྱོད་ཀྱིས་  ལེན་འཁན་འདི་ གཅིག་ཡང་ན་མངམ་ཐོ་བཀོད་འབད་དགོ།

en: Blocked
dz: བཀག་ཡོདཔ།

en: Login attempt failed for %user.
dz: %user་གི་དོན་ལུ་  ནང་བསྐྱོད་འབད་ནིའི་  དཔའ་བཆམ་མི་དེ་  འཐུས་ཤོར་བྱུང་ནུག

en: Example: 'webmaster@example.com' or 'sales@example.com,support@example.com'. To specify multiple recipients, separate each e-mail address with a comma.
dz: དཔེར་ན་: 'webmaster@example.com' ཡང་ན་ 'sales@example.com,support@example.com'. སྣ་མང་ལེན་འཁན་འདི་གསལ་བཀོད་འབད་ནི་ལུ་  གློག་འཕྲིན་ཁ་བྱང་རེ་རེ་འབད་ ལྷོད་རྟགས་དང་བཅས་  སོ་སོ་འཕྱལ།

en: %recipient is an invalid e-mail address.
dz: %recipient འདི་  ནུས་ཅན་མེད་པའི་གློག་འཕྲིན་ཁ་བྱང་ཨིན།

en: Password field is required.
dz: ཆོག་ཡིག་གི་ས་སྒོ་འདི་དགོ་པས།

en: Username or e-mail address
dz: གློག་འཕྲིན་ཁ་བྱང་ ཡང་ན་ ལག་ལེན་པའི་མིང་

en: Further instructions have been sent to your e-mail address.
dz: དེ་མ་ཚད་  ཁྱོད་རའི་ གློག་འཕྲིན་ཁབྱང་ལུ་  བསླབ་སྟོན་ཐེབས་ཚུ་ཡང་  གཏང་སྟེ་ཡོདཔ་ཨིན།
