YubiKey (7.x-2.0) - en to ka translation catalogue (16 entries)

en: Body
ka: ტანი

en: user
ka: მომხმარებელი

en: Reset to defaults
ka: ნაგულისხმევზე დაბრუნება

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Subject
ka: სათაური

en: Available variables are:
ka: არესებული ცვლადებია:

en: Password
ka: პაროლი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Active
ka: აქტიური

en: Block
ka: ბლოკი

en: Recipients
ka: მიმღებები

en: Blocked
ka: დაბლოკილი

en: Login attempt failed for %user.
ka: %user-ის სისტემაში შესვლა ვერ მოხერხდა.

en: Password field is required.
ka: პაროლის ველი სავალდებულოა.
