YubiKey (7.x-2.0) - en to pl translation catalogue (26 entries)

en: Body
pl: Treść

en: user
pl: użytkownik

en: Reset to defaults
pl: Przywróć domyślne

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Subject
pl: Tytuł

en: Available variables are:
pl: Dostępne zmienne to:

en: Password
pl: Hasło

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Active
pl: Aktywne

en: Block
pl: Blok

en: Recipients
pl: Odbiorcy

en: You must enter one or more recipients.
pl: Wymagane jest wprowadzenie jednego lub więcej odbiorców.

en: API key
pl: Klucz API

en: Blocked
pl: Zablokowany

en: Not Installed
pl: Nie zainstalowano

en: Authentication
pl: Uwierzytelnianie

en: Login attempt failed for %user.
pl: Próba zalogowania się użytkownika %user nie powiodła się.

en: Activate
pl: Aktywuj

en: Example: 'webmaster@example.com' or 'sales@example.com,support@example.com'. To specify multiple recipients, separate each e-mail address with a comma.
pl: Na przykład: "webmaster@twojastrona.com" lub "dzialsprzedazy@twojastrona.com".  Adresy odbiorców rozdziela się za pomocą przecinka.

en: %recipient is an invalid e-mail address.
pl: %recipient nie jest prawidłowym adresem e-mail.

en: Password field is required.
pl: Pole Hasło jest wymagane.

en: Username or e-mail address
pl: Nazwa użytkownika lub adres e-mail

en: Sorry, %name is not recognized as a user name or an e-mail address.
pl: Przepraszamy, ale %name nie jest prawidłową nazwą użytkownika lub adresem e-mail.

en: Further instructions have been sent to your e-mail address.
pl: Dalsze instrukcje zostały wysłane na podany adres e-mail.

en: The name %name is registered using a reserved e-mail address and therefore could not be logged in.
pl: Uniemożliwiono zalogowanie się użytkownikowi %name, ponieważ do jego konta przypisany jest zablokowany adres e-mail.
