YubiKey (7.x-2.0) - en to ro translation catalogue (25 entries)

en: Body
ro: Conținut

en: user
ro: utilizator

en: Reset to defaults
ro: Resetează la valori implicite.

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Subject
ro: Subiect

en: Available variables are:
ro: Variabilele disponibile sunt:

en: Password
ro: Parolă

en: Settings
ro: Setări

en: Active
ro: Activ

en: Block
ro: Bloc

en: Recipients
ro: Destinatari

en: You must enter one or more recipients.
ro: Trebuie să specifici unul sau mai mulţi destinatari.

en: API key
ro: Cheia API

en: Blocked
ro: Blocat

en: Authentication
ro: Autentificare

en: Login attempt failed for %user.
ro: Încercare eșuată de autentificare pentru %user.

en: Example: 'webmaster@example.com' or 'sales@example.com,support@example.com'. To specify multiple recipients, separate each e-mail address with a comma.
ro: Exemplu: 'webmaster@example.com' sau 'sales@example.com'. Pentru a specifica mai mulţi destinatari, separă fiecare adresă de e-mail cu o virgulă.

en: %recipient is an invalid e-mail address.
ro: %recipient este o adresa e-mail invalida.

en: Password field is required.
ro: Câmpul parolă este obligatoriu.

en: Username or e-mail address
ro: Nume utilizator sau adresa e-mail

en: Sorry, %name is not recognized as a user name or an e-mail address.
ro: Ne pare rău, %name nu este recunoscut ca un nume de utilizator sau o adresă email.

en: Further instructions have been sent to your e-mail address.
ro: Alte iinstrucţiuni suplimentare au fost trimise la adresa dumneavoastră de e-mail.

en: The name %name is registered using a reserved e-mail address and therefore could not be logged in.
ro: Numele %name este înregistrat folosind o adresă de e-mail rezervată şi ca atare nu a putut fi autentificat.
