YubiKey (7.x-2.0) - en to sl translation catalogue (20 entries)

en: Body
sl: Vsebina

en: user
sl: uporabnik

en: Reset to defaults
sl: Povrni na privzeto

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Subject
sl: Zadeva

en: Available variables are:
sl: Spremenljivke na voljo:

en: Password
sl: Geslo

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Active
sl: Aktiven

en: Block
sl: Blok

en: Recipients
sl: Prejemniki

en: You must enter one or more recipients.
sl: Vnesti morate zadevo.

en: Blocked
sl: Blokiran

en: Login attempt failed for %user.
sl: Neuspešen poizkus prijave za uporabnika %user.

en: %recipient is an invalid e-mail address.
sl: E-poštni naslov %recipient ni veljaven.

en: Password field is required.
sl: Polje z geslom je obvezno.

en: Username or e-mail address
sl: Uporabniško ime ali e-poštni naslov

en: Further instructions have been sent to your e-mail address.
sl: Dodatna navodila so bila poslana na vaš e-mail naslov.
