YubiKey (7.x-2.1) - en to bg translation catalogue (23 entries)

en: Body
bg: Съдържание

en: user
bg: потребител

en: Reset to defaults
bg: Върни се към стойностите по подразбиране

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Subject
bg: Тема

en: Available variables are:
bg: Достъпните променливи са:

en: Password
bg: Парола

en: Settings
bg: Настройки

en: Active
bg: Активен

en: Block
bg: Блокирай

en: Recipients
bg: Получатели

en: You must enter one or more recipients.
bg: Можете да въведете един или повече получатели.

en: Blocked
bg: Блокиран

en: Authentication
bg: Удостоверяване

en: Login attempt failed for %user.
bg: Неуспешен опит за идентификация на потребителя %user.

en: Example: 'webmaster@example.com' or 'sales@example.com,support@example.com'. To specify multiple recipients, separate each e-mail address with a comma.
bg: Пример: 'webmaster@example.com' или 'sales@example.com,support@example.com'. За да зададете повече получатели, отделете всеки адрес със запетайка.

en: %recipient is an invalid e-mail address.
bg: %recipient е с невалиден имейл адрес.

en: Password field is required.
bg: Полето с паролата е задължително.

en: Username or e-mail address
bg: Потребителско име или имейл адрес

en: Sorry, %name is not recognized as a user name or an e-mail address.
bg: Съжаляваме, %name не е разпознато като потребителско име или имейл адрес.

en: Further instructions have been sent to your e-mail address.
bg: Допълнителни инструкции бяха изпратени на вашия имейл адрес.
