YubiKey (7.x-2.1) - en to ht translation catalogue (7 entries)

en: Body
ht: Kò

en: user
ht: itilizatè

en: Status
ht: Eta

en: Operations
ht: Operasyon

en: Subject
ht: Sijè

en: Password
ht: Mo pas

en: Block
ht: Blòk
