YubiKey (7.x-2.1) - en to hu translation catalogue (48 entries)

en: Body
hu: Törzs

en: user
hu: felhasználó

en: Reset to defaults
hu: Visszaállítás az alapértelmezésre

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Subject
hu: Tárgy

en: Available variables are:
hu: Használható változók:

en: Password
hu: Jelszó

en: Settings
hu: Beállítások

en: Active
hu: Aktív

en: Block
hu: Blokk

en: Recipients
hu: Címzettek

en: You must enter one or more recipients.
hu: Meg kell adni egy vagy több címzettet.

en: API key
hu: API kulcs

en: Blocked
hu: Zárolt

en: Not Installed
hu: Nincs telepítve

en: Authentication
hu: Azonosítás

en: Login attempt failed for %user.
hu: %user bejelentkezése sikertelen.

en: Activate
hu: Bekapcsolás

en: Example: 'webmaster@example.com' or 'sales@example.com,support@example.com'. To specify multiple recipients, separate each e-mail address with a comma.
hu: Példák: „webmester@example.com” vagy „ertekesites@example.com”. Több email cím is megadható vesszővel elválasztva.

en: %recipient is an invalid e-mail address.
hu: „%recipient” e-mail cím nem érvényes.

en: URL #1
hu: 1. webcím

en: URL #2
hu: 2. webcím

en: URL #3
hu: 3. webcím

en: URL #4
hu: 4. webcím

en: URL #5
hu: 5. webcím

en: Password field is required.
hu: A jelszó mező nincs kitöltve.

en: Add a YubiKey
hu: Egy Yubikey hozzáadása

en: YubiKey identities
hu: YubiKey azonosítók

en: Delete YubiKey
hu: Yubikey törlése

en: cURL library
hu: cURL könyvtár

en: Username or e-mail address
hu: Felhasználónév vagy e-mail cím

en: Sorry, %name is not recognized as a user name or an e-mail address.
hu: Ismeretlen felhasználónév vagy emailcím: %name

en: Further instructions have been sent to your e-mail address.
hu: A további teendők leírása nemsokára e-mailben érkezik.

en: The name %name is registered using a reserved e-mail address and therefore could not be logged in.
hu: %name egy lefoglalt e-mail cím és ezért nem lehet erről belépni.

en: I forgot my password
hu: Elfelejtettem a jelszavamat

en: YubiKey ID
hu: YubiKey azonosító

en: YubiKey OTP is not valid.
hu: A Yubikey OTP nem érvényes.

en: YubiKey %yk_identity has been added.
hu: %yk_identity YubiKey hozzáadva.

en: YubiKey %yk_identity has been deleted.
hu: %yk_identity YubiKey törlése megtörtént.

en: Password + YubiKey OTP
hu: Jelszó + YubiKey OTP

en: get your API key
hu: API kulcs beszerzése

en: Use HTTPs
hu: HTTPS használata

en: YubiKey e-mail settings
hu: YubiKey e-mail beállítások

en: Activate YubiKey
hu: YubiKey aktiválása

en: Block YubiKey
hu: YubiKey blokkolása

en: How YubiKey works?
hu: Hogyan működik a YubiKey?
