YubiKey (7.x-2.1) - en to jv translation catalogue (19 entries)

en: Body
jv: Isi

en: user
jv: panganggo

en: Reset to defaults
jv: Balékaké marang asliné

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Subject
jv: Subyek

en: Available variables are:
jv: Variabel sing disediakna:

en: Password
jv: Sandhi

en: Settings
jv: Sétingan

en: Active
jv: Aktif

en: Block
jv: Blok

en: Recipients
jv: Penerima

en: Blocked
jv: Ditolak

en: Login attempt failed for %user.
jv: Kegagalan login kanggo %user.

en: %recipient is an invalid e-mail address.
jv: %recipient iki dudu alamat e-mail sing bener.

en: Password field is required.
jv: Field sandhi kudu diisi.

en: Username or e-mail address
jv: Jeneng panganggo utawa alamat e-mail

en: Sorry, %name is not recognized as a user name or an e-mail address.
jv: Pangapunten, %name ora diidinaké kanggo jeneng panganggo utawa alamat email.

en: Further instructions have been sent to your e-mail address.
jv: Petunjuk sing lengkap uwis dikirim nang alamat e-mail Sampéyan.
