YubiKey (7.x-2.1) - en to kk translation catalogue (23 entries)

en: Body
kk: Мазмұны

en: user
kk: пайдаланушы

en: Reset to defaults
kk: Қалыпқа келтіру

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Available variables are:
kk: Келесі ауыспалыларды қолдануға болады:

en: Password
kk: Құпиясөз

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Active
kk: Белсенді

en: Block
kk: Блок

en: Recipients
kk: Алушылар

en: You must enter one or more recipients.
kk: Сіз бір немесе бірнеше қабылдаушыны енгізуіңіз керек.

en: Blocked
kk: Бұғатталған

en: Login attempt failed for %user.
kk: %user қолданушы үшін жүйеге кіру сәтсіз аяқталды.

en: Example: 'webmaster@example.com' or 'sales@example.com,support@example.com'. To specify multiple recipients, separate each e-mail address with a comma.
kk: Мысалы: webmaster@example.com немесе sales@example.com,support@example.com. Бірнеше email мекен жайын енгізу үшін үтір қолданыңыз.

en: %recipient is an invalid e-mail address.
kk: %recipient e-mail мекенжайы дұрыс емес.

en: Password field is required.
kk: Құпиясөз өрісі талап етілген

en: Username or e-mail address
kk: Қолданушы аты және e-mail мекенжайы

en: Sorry, %name is not recognized as a user name or an e-mail address.
kk: Кешіріңіз, %name қолданушы аты немесе e-mail мекенжайы ретінде танылмады.

en: Further instructions have been sent to your e-mail address.
kk: Кейінгі нұсқаулар сіздің e-mail мекенжайына жіберілді.

en: The name %name is registered using a reserved e-mail address and therefore could not be logged in.
kk: %name аты сақталып қойылған электрондық мекен жайды пайдалана тіркелген, сондықтан өз атынан кіре алмайды.
