YubiKey (7.x-2.1) - en to km translation catalogue (23 entries)

en: Body
km: តួ

en: user
km: អ្នក​ប្រើ

en: Reset to defaults
km: កំណត់​​ទៅ​លំនាំ​ដើម​ឡើង​វិញ

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: Available variables are:
km: អថេរ​ដែល​អាច​ប្រើ​បាន​មាន ៖

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Active
km: សកម្ម

en: Block
km: ប្លុក

en: Recipients
km: អ្នក​ទទួល​

en: You must enter one or more recipients.
km: អ្នក​ត្រូវ​តែ​បញ្ចូល​អ្នកទទួល​មួយ​ ឬ​ច្រើន​ ។

en: Blocked
km: បាន​ទប់ស្កាត់

en: Login attempt failed for %user.
km: ការ​ព្យាយាម​ចូល​សម្រាប់ %user បាន​បរាជ័យ ។

en: Example: 'webmaster@example.com' or 'sales@example.com,support@example.com'. To specify multiple recipients, separate each e-mail address with a comma.
km: ឧទាហរណ៍ ៖ 'webmaster@example.com' ឬ 'sales@example.com,support@example.com' ។ ដើម្បី​បញ្ជាក់​អ្នក​ទទួល​ជា​ច្រើន ដោយ​បំបែក​អាស័យដ្ឋាន​អ៊ីមែល​ដោយ​សញ្ញា​ក្បៀស ។

en: %recipient is an invalid e-mail address.
km: %recipient គឺ​ជា​អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល​ត្រឹមត្រូវ ។

en: Password field is required.
km: វាល​ពាក្យ​សម្ងាត់​គឺ​ត្រូវការ​ជា​ចាំបាច់ ។

en: Username or e-mail address
km: ឈ្មោះ​អ្នក​ប្រើ ឬ​អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល

en: Sorry, %name is not recognized as a user name or an e-mail address.
km: សូមអភ័យ​ទោស %name មិន​ត្រូវ​បាន​ទទួល​ស្គាល់​ជា​ឈ្មោះ​អ្នកប្រើ ឬ​ជា​អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល​ទេ ។

en: Further instructions have been sent to your e-mail address.
km: ការ​ណែនាំ​ការ​កំណត់​ពាក្យ​ឡើង​វិញ​ផ្ញើ​សំបុត្រ​ទៅ %name នៅ %email ។

en: The name %name is registered using a reserved e-mail address and therefore could not be logged in.
km: ឈ្មោះ​ %name ​ត្រូវ​បាន​ចុះ​ឈ្មោះ​ដោយ​ប្រើ​អាសយ​ដ្ឋាន​អ៊ីមែល​ដែល​បាន​បម្រុង​ទុក​ ហេតុ​ដូច្នេះ​មិន​អាច​ចូល​បាន​ទេ ។
