YubiKey (7.x-2.1) - en to or translation catalogue (13 entries)

en: user
or: ଉପଭୋକ୍ତା

en: Reset to defaults
or: ଡିଫଲ୍ଟ ମୂଲ୍ୟ ଗୁଡିକୁ ପୁନଃସେଟ୍ କରନ୍ତୁ

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Subject
or: ବିଷୟ

en: Available variables are:
or: ଉପଲବ୍ଧ  ଚଳ(ଭେରିଏବଲ) ଗୁଡିକ:

en: Password
or: ପ୍ରବେଶ ସଂକେତ

en: Active
or: ସକ୍ରିୟ

en: Block
or: ବ୍ଲକ

en: Blocked
or: ନିଷିଦ୍ଧ

en: Login attempt failed for %user.
or: %user ପାଇଁ ଲଗଇନ ପ୍ରଚେଷ୍ଟା ବିଫଳ ହୋଇଛି।

en: Password field is required.
or: ପ୍ରବେଶ ସଂକେତ କ୍ଷେତ୍ରଟି ଆବଶ୍ୟକ।
