YubiKey (7.x-2.1) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Body
ps: تنه

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Subject
ps: موضوع

en: Password
ps: پټ توری

en: Settings
ps: امستنې

en: Active
ps: فعال

en: Block
ps: غونډ

en: Authentication
ps: تصدیق
