YubiKey (7.x-2.1) - en to se translation catalogue (7 entries)

en: Body
se: Gorut

en: user
se: geavaheaddji

en: Delete
se: Sihko

en: Password
se: Beassansátni

en: Password field is required.
se: Čoavddasáni ferte čállit

en: Sorry, %name is not recognized as a user name or an e-mail address.
se: %name ii leat registrerejuvvon geavaheaddjinamma dahja epoastačujuhus

en: Further instructions have been sent to your e-mail address.
se: Viidásat bagadusat lea sáddejuvvon du e-poastačujuhussii.
