YubiKey (7.x-2.1) - en to sk translation catalogue (27 entries)

en: Body
sk: Text

en: user
sk: používateľ

en: Reset to defaults
sk: Znovunastaviť predvolené hodnoty

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Subject
sk: Predmet

en: Available variables are:
sk: Dostupné premenné sú:

en: Password
sk: Heslo

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Active
sk: Aktívny

en: Block
sk: Blok

en: Recipients
sk: Adresáti

en: You must enter one or more recipients.
sk: Musíte zadať jedného alebo viacerých príjemcov.

en: API key
sk: API kľúč

en: Blocked
sk: Blokovaný

en: Not Installed
sk: Nie je nainštalované

en: Authentication
sk: Overenie

en: Login attempt failed for %user.
sk: Neúspešný pokus o prihlásenie používateľa %user.

en: Activate
sk: Aktivovať

en: Example: 'webmaster@example.com' or 'sales@example.com,support@example.com'. To specify multiple recipients, separate each e-mail address with a comma.
sk: Príklad: 'webmaster@priklad.sk' alebo 'obchod@priklad.sk'. Ak chcete určiť viac príjemcov, oddelte e-mailové adresy čiarkou.

en: %recipient is an invalid e-mail address.
sk: Zadaná adresa %recipient nie je platná.

en: Password field is required.
sk: Musíte zadať heslo.

en: Username or e-mail address
sk: Používateľské meno alebo e-mailová adresa

en: Sorry, %name is not recognized as a user name or an e-mail address.
sk: Ľutujem, %name nie je ani platné meno používateľa, ani e-mailová adresa.

en: Further instructions have been sent to your e-mail address.
sk: Na váš e-mail boli odoslané ďalšie inštrukcie.

en: The name %name is registered using a reserved e-mail address and therefore could not be logged in.
sk: Meno %name je registrované pomocou rezervovanej e-mail adresy a preto nemôže byť prihlásené.
