YubiKey (7.x-2.1) - en to sr translation catalogue (11 entries)

en: Body
sr: Главни текст

en: user
sr: корисник

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Subject
sr: Предмет

en: Password
sr: Лозинка

en: Settings
sr: Подешавања

en: Block
sr: Блок

en: Login attempt failed for %user.
sr: Покушај пријављивања није успео за корисника %user.

en: Password field is required.
sr: Унос лозинке је неопходан.
