YubiKey (7.x-2.1) - en to tr translation catalogue (25 entries)

en: Body
tr: Gövde

en: user
tr: kullanıcı

en: Reset to defaults
tr: Öntanımlı ayarlara geri dön

en: Status
tr: Durum

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Subject
tr: Konu

en: Available variables are:
tr: Var olan değişkenler:

en: Password
tr: Parola

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Active
tr: Etkin

en: Block
tr: Blok

en: Recipients
tr: Alıcılar

en: You must enter one or more recipients.
tr: Bir veya daha fazla alıcı belirtmelisiniz.

en: Blocked
tr: Engellendi

en: Authentication
tr: Kimlik Doğrulama

en: Login attempt failed for %user.
tr: %user için giriş denemesi başarısız.

en: Activate
tr: Etkinleştir

en: Example: 'webmaster@example.com' or 'sales@example.com,support@example.com'. To specify multiple recipients, separate each e-mail address with a comma.
tr: Örnek: 'yonetim@sitem.com',  'satis@sitem.com' veya 'destek@sitem.com'. Çok sayıda alıcı belirtmek için her e-posta adresini virgül ile ayırın.

en: %recipient is an invalid e-mail address.
tr: %recipient geçersiz bir e-posta adresidir.

en: Password field is required.
tr: Parola alanı zorunludur.

en: Username or e-mail address
tr: Kullanıcı adı veya e-posta adresi

en: Sorry, %name is not recognized as a user name or an e-mail address.
tr: Üzgünüz, %name için bir kullanıcı hesabı (kullanıcı adı ya da e-posta adresi) bulunamadı.

en: Further instructions have been sent to your e-mail address.
tr: Ayrıntılı yönergeler e-posta adresinize yollandı.

en: The name %name is registered using a reserved e-mail address and therefore could not be logged in.
tr: %name adı özel ayrılmış bir e-posta adresiyle kaydedilmiş, yani bu adla giriş yapılamaz.
