YubiKey (7.x-2.1) - en to ug translation catalogue (13 entries)

en: user
ug: ئەزا

en: Reset to defaults
ug: سۈكۈت لايىھەگە قايتۇرۇش

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Subject
ug: ماۋزو

en: Password
ug: پارول

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Block
ug: تارماق رايون

en: You must enter one or more recipients.
ug: چوقۇم بىر تاپشۇرۇپ ئالغۇچى نامىنى كىرگۇزىشىڭىز لازىم.

en: Blocked
ug: توسۇش

en: Activate
ug: قوزغىتىش

en: Username or e-mail address
ug: ئەزا نامى ياكى ئې-خەت ئادرىسى
