YubiKey (7.x-2.2) - en to ast translation catalogue (14 entries)

en: Body
ast: Cuerpu

en: user
ast: usuariu

en: Reset to defaults
ast: Valores predefiníos

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Subject
ast: Asuntu

en: Available variables are:
ast: Las variables válidas son:

en: Password
ast: Clave

en: Settings
ast: Preferencies

en: Active
ast: Activu

en: Block
ast: Bloque

en: Recipients
ast: Destinatarios

en: Blocked
ast: Torgáu
