YubiKey (7.x-2.2) - en to eu translation catalogue (21 entries)

en: Body
eu: Gorputza

en: user
eu: erabiltzailea

en: Reset to defaults
eu: Berrezarri lehenespenak

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Subject
eu: Gaia

en: Available variables are:
eu: Hemengo aldagai eskuragarriak:

en: Password
eu: Pasahitza

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Active
eu: Aktiboa

en: Block
eu: Blokea

en: Recipients
eu: Hartzaileak

en: Blocked
eu: Blokeatuta

en: Login attempt failed for %user.
eu: Konexio-saioak huts egin du %user erabiltzailearentzako.

en: Activate
eu: Aktibatu

en: %recipient is an invalid e-mail address.
eu: %recipient helbide elektronikoa ez da baliogarria.

en: Password field is required.
eu: Pasahitza eremua beharrezkoa da.

en: Username or e-mail address
eu: Erabiltzaile izena edo posta-e helbidea

en: Sorry, %name is not recognized as a user name or an e-mail address.
eu: Barkatu, %name ez da erabiltzaile izen edo posta-e helbide gisa ezagutzen.

en: Further instructions have been sent to your e-mail address.
eu: Argibide gehiago bidali dira zure posta-e helbidera.
