YubiKey (7.x-2.2) - en to fi translation catalogue (25 entries)

en: Body
fi: Sisältö

en: user
fi: käyttäjä

en: Reset to defaults
fi: Palauta oletukset

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Subject
fi: Aihe

en: Available variables are:
fi: Mahdolliset muuttujat ovat:

en: Password
fi: Salasana

en: Settings
fi: Asetukset

en: Active
fi: Voimassa

en: Block
fi: Lohko

en: Recipients
fi: Vastaanottajat

en: You must enter one or more recipients.
fi: Anna yksi tai useampi vastaanottaja.

en: Blocked
fi: Suljettu

en: Authentication
fi: Tunnistaminen

en: Login attempt failed for %user.
fi: Käyttäjän %user kirjautumisyritys epäonnistui.

en: Activate
fi: Aktivoi tilaus

en: Example: 'webmaster@example.com' or 'sales@example.com,support@example.com'. To specify multiple recipients, separate each e-mail address with a comma.
fi: Esimerkki: "webmaster@example.com" tai "myynti@example.com, tuki@example.com". Jos kirjoitat useampia osoitteita, laita niiden väliin pilkku.

en: %recipient is an invalid e-mail address.
fi: %recipient on virheellinen sähköpostiosoite.

en: Password field is required.
fi: Salasana on pakollinen.

en: Username or e-mail address
fi: Käyttäjätunnus tai sähköpostiosoite

en: Sorry, %name is not recognized as a user name or an e-mail address.
fi: Tekstiä %name ei tunnistettu käyttäjätunnukseksi tai sähköpostiosoitteeksi.

en: Further instructions have been sent to your e-mail address.
fi: Lisäohjeet on lähetetty sähköpostiosoitteeseesi.

en: The name %name is registered using a reserved e-mail address and therefore could not be logged in.
fi: Nimi %name on jo rekisteröity käyttäen varattua sähköpostiosoitetta minkä takia kirjautuminen epäonnistui.
