YubiKey (7.x-2.2) - en to lt translation catalogue (25 entries)

en: Body
lt: Turinys

en: user
lt: narys

en: Reset to defaults
lt: Atstatyti standartines reikšmes

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Subject
lt: Tema

en: Available variables are:
lt: Galima naudoti tokius kintamuosius:

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Active
lt: Aktyvus

en: Block
lt: Blokas

en: Recipients
lt: Gavėjai

en: You must enter one or more recipients.
lt: Jūs turite įvesti el. pašto adresą.

en: Blocked
lt: Užblokuotas

en: Authentication
lt: Indentifikacija

en: Login attempt failed for %user.
lt: Prisijungimas nepavyko - %user.

en: Activate
lt: Aktyvuoti

en: Example: 'webmaster@example.com' or 'sales@example.com,support@example.com'. To specify multiple recipients, separate each e-mail address with a comma.
lt: Pavyzdžiui: 'webmasteris@pvz.lt' ar 'pardavimai@imone.lt, palaikymas@imone.lt'. Nurodydami daugiau gavėjų atskirkite juos kableliais.

en: %recipient is an invalid e-mail address.
lt: %recipient klaidingas el. pašto adresas.

en: Password field is required.
lt: Slaptažodžio laukelis būtinas

en: Username or e-mail address
lt: Vardas arba el. pašto adresas

en: Sorry, %name is not recognized as a user name or an e-mail address.
lt: Atsiprašome, %name neatpažįstamas kaip nario vardas ar el. pašto adresas.

en: Further instructions have been sent to your e-mail address.
lt: Tolesnės instrukcijos nusiųstos jūsų el. pašto adresu.

en: The name %name is registered using a reserved e-mail address and therefore could not be logged in.
lt: Vardas %name registruotas pasinaudojus rezervuotu el. pašto adresu ir todėl negalima prisijungti.
