YubiKey (7.x-2.2) - en to mg translation catalogue (8 entries)

en: Body
mg: Votoatiny

en: user
mg: mpikambana

en: Reset to defaults
mg: Avereno hatramin'ny voalohany

en: Status
mg: Toetra

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Subject
mg: Lohahevitra

en: Password
mg: Teny miafina
