YubiKey (7.x-2.2) - en to mn translation catalogue (12 entries)

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: user
mn: хэрэглэгч

en: Reset to defaults
mn: Анхны утганд буцаах

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Subject
mn: Гарчиг

en: Password
mn: Нууц үг

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Active
mn: Идэвхтэй

en: Block
mn: Хавтан

en: Password field is required.
mn: Нууц үгийн талбар шаардлагатай.
