YubiKey (7.x-2.2) - en to my translation catalogue (11 entries)

en: Body
my: စာကိုယ်

en: user
my: အသုံးပြုသူ

en: Reset to defaults
my: မူလ အတိုင်း ပြန်ထားရန်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Subject
my: အကြောင်း

en: Password
my: စကားဝှက်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Recipients
my: လက်ခံရရှိမည့်သူများ

en: Password field is required.
my: စကားဝှက်ဖြည့်ရန် လိုပါသည်
