YubiKey (7.x-2.2) - en to ne translation catalogue (14 entries)

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: user
ne: प्रयोगकर्ता

en: Reset to defaults
ne: पूर्वनिर्धारितमा रिसेट गर्नुहोस्

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Subject
ne: विषय

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Active
ne: सक्रिय

en: Block
ne: ब्लक

en: Recipients
ne: प्राप्तकर्ता

en: Blocked
ne: अवरुद्ध

en: Username or e-mail address
ne: प्रयोगकर्ताको नाम वा ईमेल ठेगाना
